Open Haaglanden 2018

Afgelopen zondag 25 november: we zijn met een deel van de Joong-Gun leden naar het Open Haaglanden toernooi in Den Haag. Het is een vroege, maar vooral gezellige dag. Na het verzamelen, wegen en meten en de opening begint het wachten. Ondanks dat het wachten niet meehelpt met het verminderen van de zenuwen, is het ontzettend leuk om Joong-Gun leden in verschillende categorieën in actie te zien. Er is constant wel iemand van onze club in een poule bezig. Het is leuk om in spanning toe te kijken, maar nog beter om actief toe te juichen! Al snel veroveren we een aantal podiumplekken.

We hebben mooie prijzen mee naar huis genomen. Naast de mooie resultaten van iedereen kan ik volgens mij voor iedereen spreken dat we er veel van hebben geleerd en een mooie wedstrijdervaring rijker zijn. Ik wil de scheidsrechters en coaches bedanken voor hun bijdrage om deze dag voor ons mogelijk te maken. Een topdag!

Joong-Gun op de Open Haaglanden 2018 opstellen Joong-Gun op de Open Haaglanden 2018 opstellen Joong-Gun op de Open Haaglanden 2018 Fejaz wint de 3e prijs Joong-Gun op de Open Haaglanden 2018 Joey en Damiën Joong-Gun op de Open Haaglanden 2018 Jay wint de 1e prijsJoong-Gun op de Open Haaglanden 2018 Marijke in actie Joong-Gun op de Open Haaglanden 2018 Marijke wint de 2e prijs

Joong-Gun op de Open Haaglanden 2018 Linda in actie Open Haaglanden 2018 Jamie in actie Open Haaglanden 2018 Jamie wint de 1e prijs Joong-Gun op de Open Haaglanden 2018 coaches Joong-Gun op de Open Haaglanden 2018 Wouter Joong-Gun op de Open Haaglanden 2018 Jamie is ook scheidsrechter

Permanente koppeling naar dit artikel: https://www.joong-gun.nl/open-haaglanden-2018/

1 reactie

  1. Super gedaan allemaal.

Reacties zijn uitgeschakeld.